HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

UND – Arkas Sigorta A.Ş. İş Birliğiyle,

Siz değerli UND üyelerinin lojistik sektörünün en önemli ihtiyaçlarından biri olan sigorta hizmetlerine hızlı erişimini sağlamak, sigorta maliyetlerinizi düşürmek amacıyla UND - Arkas Sigorta A.Ş. arasında 1 Nisan 2018 itibariyle “Sigorta Çözüm Ortaklığı” sözleşmesi imzalanmıştır.

İş hacmi ile sektörün en büyük aracılarından biri olan ARKAS Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş., 18 yıllık sektör deneyimi ile 30 sigorta şirketinin temsilciliğini yapmaktadır. Ülke genelinde toplam 9 ilde(İstanbul, Mersin, Gaziantep, İzmir, Ankara, Bursa, Denizli, Trabzon, Eskişehir) bulunan uzman personeli ile tüm sigorta branşlarında ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir. Hizmetlerimiz sadece en iyi fiyat ve teminatları sizlere sunmak ile sınırlı olmayıp, hasar yönetimi ve hukuki danışmanlık konularında da uzmanlarımız 7/24 yardımınıza hazır olacaktır.

Arkas Sigorta A.Ş.

116 yıllık tarihi ile ARKAS, acentelik, armatörlük, limancılık ve deniz, kara, demir, havayolu taşımacılığını entegre ederek sunduğu lojistik hizmetleri gibi ana iş kollarının yanında gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine kadar birçok farklı sektörde de faaliyet gösteriyor.

Arkas Sigorta yenilikçi, çözüm odaklı ve güvenilir hizmet anlayışı ile müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik faaliyetlerini 2001 yılından beri sürdürüyor.

Deniz, kara, hava ve demiryolu taşımaları için tam güvence sağlayan Arkas Sigorta, depoda bekleme, yükleme ve boşaltma süreçlerinde mallarınızı her tür hasara karşı teminat altına alırken yurt dışı ve yurt içi taşımalarda en uygun ve akılcı sigorta çözümlerini sunuyor.

Taşımacılık alanındaki sigorta çözümlerinin dışında yangın, kasko, trafik, ferdi kaza, mühendislik ve sağlık sigortalarında da üstün kaliteli hizmet sunan Arkas Sigorta, hasarda hızlı ve eksiksiz ödeme yapılmasını sağlıyor.